Smart Systems

Akcie

Mimoriadna cena pre Electrolux Aura Cool a AuraHEAT

 

Štyri zariadenia v jednom za mimoriadnu cenu:

Vykurovanie

Chladenie

Odvlhčovanie

Čistenie vzduchu

Mimoriadna Akciová cena k 10-tenu výročiu SMART Systems už od 719,40 € s DPH.

Tieto zariadenia je možné použiť na stále vykurovanie celého objektu, ale aj na rýchle a efektívne vykúrenie časti domu ktoré nie sú stále používané ako je napríklad podkrovie, dieľna garáž posilňovňa a pod. Aura HEAT začína kúriť okamžite po spustení a miestnosť vyhreje veľmi rýchlo.

Ďalšou výhodou zariadenia je použitie v letných mesiacoch, kedy miestnosti vychladí.

Ak potrebujete znížiť vlhkosť stačí prepnúť do režimu odvlhčovanie.

Samozrejmosťou je bio hepa filtrácia, plazmová sterilizácia vzduchu a ionizačný filter. Tieto spoľahlivo odstránia vírusy baktérie a alergény a tým výrazne prispievajú k cieľu dosiahnuť nielen komfortné ale aj zdravé bývanie.

Zákazníci ich často používajú aj pre prechodné obdobia ako je jar a jeseň, keď je už večer v domácnosti chladno, ale ešte sa neoplatí spúšťať napríklad plynové kúrenie. /v objektoch kde je inštalované/

Celoročná spotreba SCOP je pre  Electrolux Aura HEAT je 4,6.  Znamená to že v našom klimatickom pásme pri celoročnom používaní na vykurovanie spotrebujú štyri až päťkrát menej elektriny ako klasický elektrický ohrievač.  Energetická účinnosť zodpovedá je A++.

Spoľahlivá a ekonomická prevádzka je pri týchto zariadeniach zabezpečená až do vonkajšej teploty -20°C. Tieto zariadenia sú certifikované a spĺňajú náročné požiadavky na funkčnosť a spoľahlivosť podľa Švédskeho technického inštitútu.

Veľkou výhodou zariadenia je aj jednoduchá montáž ktorú naši technici zrealizujú za jeden deň.

TIP: ak jednotku doplníte o GSM modul môžete ju ovládať na diaľku a vykúriť napríklad víkendový dom tesne pred vaším príchodom.

Ak budete mať záujem o bližšie informácie alebo o cenovú ponuku, môžete nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.

Rýchly kontakt

Kontaktná osoba: 
Zodpovedný vedúci: Miroslav Elman

Adresa:
SMART Systems s.r.o.
Bottova 2
949 01 Nitra
Slovensko

Email:
info@nitra-klima.sk

Telefón: 
+421 911 542 322,
+421 904 06 88 77

Kontaktný formulár